Київрада створила депутатське об’єднання – опозицію меру Віталію Кличку

Golos.ua

Сергій Гусовський, який обіймає посаду голови депутатської групи «Київська команда» у Київраді, у ході засідання заявив, що у представницькому органі місцевого самоврядування Києва було створено міжфракційне об’єднання під назвою «Новий Київ», яке було анонсовано Олександром Ткаченком, нардепом від політсили Володимира Зеленського «Слуга народу».

Відповідно до слів Сергія Гусовського, він сповнений впевненості, що вийде об’єднати зусилля з метою відстоювання сталого розвитку столиці України, боротьби з хабарництвом, шахрайством, а також неефективністю.

Парламентарій Верховної Ради України Олексій Ткаченко, який є претендентом на пост голови Київської міськдержадміністрації, написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 24 жовтня є датою створення однойменного міжфракційного об’єднання у Парламенті, на чолі якої став Ткаченко.

За його словами, група «Новий Київ» стане опозицією Віталію Кличку, який займає пост голови Київської міської державної адміністрації.

Golos.ua

Ткаченко зазначив, що радий тому, що у Київраді знайшлися люди, які висловили готовність публічного створення опозиції чинній місцевій владі, а також готові відкрито заявити, що у Києві бардак.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*