Посли іноземних держав побували на лінії фронту російсько-української війни

Golos.ua

У прес-службі президента України повідомили, що 7 листопада делегація з чотирьох іноземних послів й представників Офісу президента України, а також силових структур та Кабміну, прибули у Петровське (Донецька область), де як раз планується розведення сил. Відзначається, що делегація також відвідала Станицю Луганську та Золоте, де розведення сил вже відбулося.

До складу делегації увійшли посли Німеччини, США, Франції та Великобританії, а також представники від МВС України, Офісу президента, Мінінфраструктури, Генштабу ЗСУ, Генпрокуратури та Луганської облдержадміністрації.

Golos.ua

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що Україна повністю готова до запуску КПВВ в районі Золотого, залишилося тільки досягти домовленості щодо його відкриття. На даний момент, як зазначає Гайдай, українська сторона опрацьовує варіанти поліпшення якості надання адмінпослуг людям, які планують перетинати КПВВ, шляхом встановлення спеціальних мобільних центрів. Також він повідомив про плани з будівництва дороги, яка з’єднає Сєвєродонецьк і Золоте.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*