Рада нацбезпеки та оборони України пропонує вчити школярів військовим спеціальностям

Mil.gov.ua

Сергій Кривонос, який обіймає посаду заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони України, в одному зі своїх інтерв’ю висловив пропозицію стосовно того, щоб вчити школярів військовим спеціальностям.

Відповідно до слів заступника секретаря РНБО, необхідно найближчим часом впровадити у країні програму п’яти років, яку затвердив Петро Порошенко, перебуваючи на посаді голови держави. Дана програма передбачає організацію руху опору, територіальної оборони, протидію Російської Федерації в інформаційному просторі, довоєнну підготовку жителів України, а також військово-патріотичне виховання молоді.

Сергій Кривонос вважає, що у контексті цієї програми учні старших класів повинні були б освоювати спеціальності подвійного призначення.

Mil.gov.ua

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України зазначив, що таким чином школярі зможуть стати зв’язківцями, ремонтниками, а також водіями. Адже дані спеціальності можуть стати у пригоді як у воєнний, так і у мирний час. Основна місія програми передбачає підготовку української молоді, оскільки доросле населення дуже важко перевиховати. А впровадивши програму, через 10-15 років Україна зможе виховати покоління, яке не знатиме, що таке російська мова та Російська Федерація.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*