Телеканал «Прямий» в прямому ефірі був «захоплений» озброєними людьми

Echo-ua.media

У ніч на 8 січня в студію телеканалу «Прямий» під час прямого ефіру увірвалася група озброєних осіб в масках, які зажадали від авдиторії розсістися по місцях і нібито поранили ведучого Миколу Вересня.

Це виявилося постановкою, яка була присвячена обшукам у власника «Прямого» Володимира Макеєнка. «Загарбники» після розіграшу зробили селфі з телеведучим і його колегою Світланою Орловської. Та пояснила, що таким чином телеканал демонструє, до чого може дійти ситуація з обшуками.

Пранк телеканалу викликав неоднозначну реакцію в українських користувачів соціальних мереж. Багато відзначили, що глядачі в студії перелякалися по-справжньому, оскільки очевидно не були попереджені про розіграш.

Журналіст Єгор Чечеринда нагадав, що в країні йде війна, і люди гинуть від автоматних черг і вибухівки навіть у «мирній» столиці, тому подібні розіграші від його колег він вважає недоречними.

Нагадаємо, що вчора за 7 листопада у власника телеканалу Володимира Макеєнка проводився обшук, що було сприйнято колективом «Прямого» як чинення тиску на ЗМІ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*