Нацполіція України затримала сім’ю ветеранів АТО причетних до загибелі журналіста Павла Шеремета

Ukranews.com

Затримане напередодні подружжя Владислава та Ірини Грищенко, які є підозрюваними у справі про спробу замаху на івано-франківського бізнесмена, можу стати фігурантами більш резонансної справи.

Колишні учасники Антитерористичної операції можуть виявитися причетними до загибелі журналіста Павла Шеремета. Тоді невстановленими підозрюваними стали чоловік і жінка, під приблизний опис яких (по росту та іншим прикметам) можуть підходити обидва Грищенко.

Зараз подружня пара колишніх добровольців і їх приятель Іван Вакуленко проходять у справі про спробу «замовного» вбивства жителя Прикарпаття в липні минулого року. Слідство підозрює групу осіб у виготовленні та встановленні саморобного вибухового пристрою до автівки «замовленого» в місті Косові Івано-Франківської області. Чоловік помітив вибухівку і звернувся до Нацполіції.

Ukranews.com

Вакуленко помер 18 жовтня, ймовірно покінчив з собою. За повідомленням Ірини Грищенко, незадовго до смерті її знайомий був викликаний на допит через розслідування загибелі Шеремета.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*