Лідер Радикальної партії Олег Ляшко голосував за імпорт електроенергії з Росії

Gordonua.com

Олег Ляшко у 2017 році підтримав проект закону, який дозволяє імпорт електроенергії з РФ. На цей факт звернули увагу ЗМІ та українські користувачі соціальних мереж, знайшовши інформацію на сайті Верховної Ради в архіві голосувань.

Таким чином, колишній нардеп і лідер «радикалів» напав в столичному аеропорту «Бориспіль» на главу парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса через те, що сам підтримував двома роками раніше.

Сутичка політиків сталася в «Борисполі» 6 листопада. Ляшко звинуватив Геруса в зраді національних інтересів через дозвіл імпорту електроенергії з РФ. Пізніше було опубліковано відео сутички.

Gordonua.com

Дозвіл на закупівлю електроенергії з Республіки Білорусь та Росією було схвалено парламентом 18 вересня. Співпраця з Росією в цій сфері викликало різку критику у деяких експертів, які очікують від Кремля політичного тиску. Станом на 1 листопада різке зростання постачання електроенергії склали 12 мільйонів кіловатів щодоби (в чотири рази більше жовтневих показників).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*