НАБУ отримало важливі документи по справі братів Дубневичів

фото: zik.ua

За інформацією, наданої ЗМІ, стало відомо, що в одному зі столичних судів було прийнято рішення про вилучення і арешт документації з водонапірної вежі «Барвінок». Вежа входить до комплексу ТЕЦ, власниками якої є депутати Дубневичі.
У вилучених документах міститься інформація про прийомі і передачі змін у період з 2007 по 2008 рік. Їх конфіскували, коли проводили обшук згаданої насосної станції.
Також відомо, що в матеріалах зафіксована робота станції, у тому числі зафіксована і кількість води, яку використовувала для своєї роботи ТЕЦ.
Ці матеріали становлять особливу важливість для слідства, оскільки вони представлені у вигляді відповідних аргументів слідства.
Юристи обвинуваченої сторони в якості захисту користувалися доводами, що в процесі забезпечення мешканців Нового Роздолу, який поблизу Львова, теплоелектростанція понесла збитки в розмірі від 80 до 85%, а той газ, який був виявлений слідством, пішов саме на відшкодування втрат у мережах
Співробітники НАБУ стверджують, що усі втрати можна прорахувати, використовуючи при цьому інформацію про кількість витраченої води на ТЕЦ, яка міститься у вилучених документах.
Нагадаємо, що слідство почалося в 2013 році. За версією правоохоронних структур, дві комерційні корпорації, власниками яких є депутати Дубневичі, здійснювали закупівлі газу за зниженою ціною нібито для забезпечення теплом місцевих жителів, а газ їм необхідний для забезпечення роботи Новояворівської та Новороздольской теплоелектроцентралі.
Пізніше з’ясувалося, що основна частина пільгового газу не використовувалася для забезпечення теплом місцевих жителів, а пішла на перепродаж стороннім фірмам. Таким чином, обвинувачені реалізували шахрайські схеми, за допомогою якої змогли легалізувати прибуток.
Арешт і висунення звинувачень співробітники НАБУ здійснили ще в січні поточного року. Відомо, що в цій справі замішано п’ять осіб, а загальна сума завданих державі збитків склала близько 1,4 мільярда гривень.
Ярослав і Богдан Дубневичі є парламентаріями ВРУ. Вони є уродженцями Львівської області. Водночас вони є бізнесменами і власниками великих компаній, які неодноразово вигравали державні гранти, а також надавали багато послуг українській державі в обхід змагань.
Нагадаємо, що раніше національне антикорупційне бюро вже вигравало судовий позов проти Дубневичів. Тоді мова йшла про нелегальних поставках компаніями, які належать братам, запчастин для підприємства «Укрзалізниця».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*