Партія «Голос» назвала ще один варіант дозволу війни на Донбасі

Prm.ua

Керівник парламентської фракції «Голос» Сергій Рахманін виступив із заявою про те, що вирішити конфлікт у східних областях нашої держави можливо, якщо тимчасово заморозити його. Крім цього, необхідно повернути з тимчасово непідконтрольних Україні територій тих людей, які висловили відповідне бажання.

Також Рахманін підкреслив, що про заморожування конфлікту на Донбасі часто не говорять відкрито. Політики або соромляться цього, або бояться. Однак цей варіант періодично обговорюється.

Голова парламентської фракції звернув увагу на те, що Київ не може в даний час врегулювати даний конфлікт військовим шляхом, а також за допомогою дипломатії. Однак українська влада може зупинитися та зібратися з думками.

Також Рахманін зазначив, що необхідно створити спеціальну державну програму, що дозволяє повернути на українську територію тих жителів Донбасу, які цього хочуть.

Prm.ua

Необхідно нагадати, що раніше колишній лідер нашої держави Кучма також повідомив свою версію врегулювання конфлікту. Так, у переговорному процесі має брати участь лідер Російської Федерації, оскільки Росія є головною стороною конфлікту. Також кордон нашої держави та ЄС повинні контролювати миротворці Організації об’єднаних націй.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*