Польща винесе «Північному потоку – 2» найбільший штраф в історії будівництва

imag.one

У польському Управлінні захисту конкуренції та прав споживачів 08.11.19. повідомили про наміри оголосити наймасштабніший штраф в історії. Цей штраф буде прийнятий в рамках справи про будівництво нового газопроводу Російської Федерації «Північний потік – 2».

У запрошенні для кореспондентів анонсовано, що в ході прес-конференції керівник Управління оголосить своє рішення в рамках справи про будівництво газопроводу, також буде названа сума штрафу, який стане найбільшим в історії.

Необхідно нагадати, що в травні минулого року польським антимонопольним органом було розпочато розслідування щодо можливої змови при будівництві нового російського газопроводу. При цьому, згідно із законами Польщі, Управління захисту конкуренції та прав споживачів має право оголосити про штраф, сума якого не перевищує 10% від обороту компанії в році, коли прийнято рішення про те, що права конкуренції порушені.

imag.one

Також зазначимо, що Україна є противником будівництва «Північного потоку – 2». Аналогічну думку висловили Сполучені Штати, Польща та країни Балтії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*