США ліквідували посаду «Курта Волкера»

Glavred.info

Американське видання «Foreign Policy» поінформувало, що у Сполучених Штатах Америки планують скасувати посаду спеціального представника з питань України.

Відповідно до даних, усі повноваження спецпредставника повинні бути передані іншим чиновникам Державного департаменту США, чиє портфоліо містить український напрямок політики.

Згідно з текстом видання, скасування цієї посади буде досить відчутним сигналом стосовно того, що наслідки від імпічменту голови Америки Дональда Трампа залишать значний слід у політиці США щодо України.

За словами чиновників США, ймовірною причиною ліквідації посади, яку раніше займав Курт Волкер, є труднощі адміністрації, що виникли при пошуку відповідної особи на дану роль. Адже робота з українським напрямом політики стала досить загрозливою. Оскільки особи, причетні до даної посади, дали свідчення американському Парламенту у рамках справи про імпічмент, а також зіткнулися з тиском з боку юристів Державного департаменту. Внаслідок цього їх кар’єра постраждала або була повністю знищена.

Glavred.info

Екс-чиновник Сполучених Штатів Америки відзначив, що ніхто, перебуваючи при здоровому розумі, за власним бажанням не захоче стати спецпредставником. Адже є проблема, яка полягає у тому, що весь світ буде пильно спостерігати за кожним його кроком. Разом з тим завжди буде існувати керівництво у Держдепі, яке не бажає захищати своїх співробітників в елементарних аспектах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*