Покарання за водіння автомобіля в стані сп’яніння потрібно перевести з Кримінального кодексу в Адміністративний

News.pn

Антон Геращенко, який обіймає посаду заступника голови Міністерства внутрішніх справ, заявив про те, що відомство вважає за необхідне повернути норму про відповідальність, яка накладається за водіння автомобіля у нетверезому стані, з Кримінального кодексу до Адміністративного.

Заступник міністра 8 листопада у ході слухань комітету з питань правоохоронних органів «Готовність до впровадження інституту кримінальних вчинків у практичну діяльність органів попереднього розслідування з 01.01.2020» зазначив, що МВС внесе пропозицію стосовно повернення відповідальності за водіння у стані алкогольного сп’яніння автотранспортним засобом.

Також відомство виступить з пропозицією про доповнення штрафу адміністративним покаранням — адмінарештом. Таким чином, у разі першого затримання порушник отримає 5 днів арешту, повторного — 10 днів, а якщо правопорушник буде затриманий втретє, він отримає до 15 днів адміністративного арешту.

News.pn

Геращенко нагадав, що згідно із законодавчим актом, який повинен набрати чинності, водіння у нетверезому стані відноситься до злочинів кримінального характеру.

Заступник голови МВС зазначив, що дана норма не буде сприяти зменшенню проблем, а навпаки буде створена ситуація, у рамках якої робота патрульної поліції може бути заблокована.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*