Через пасивну діяльність правоохоронних органів громадяни України відчувають себе незахищеними

M.glavnoe.ua

Старший партнер Адвокатської компанії «Кравець та партнери» юрист Ростислав Кравець у процесі прес-конференції висловив думку про те, що діяльність правоохоронних органів на сьогодні свідчить про те, що жителі України не відчувають свою захищеність.

Відповідно до слів юриста, за весь час існування відомств ніяких радикальних змін, не враховуючи зміни назви, у країні не відбувалося. А перейменування міліції у поліцію свідчить лише про те, що проходить процес переформатування осіб, які отримують фінансові потоки.

Ростислав Кравець зазначив, що на даний момент українській поліції властива повна деморалізація, а співробітники не мають ніяких перспектив від служби у правоохоронному органі. Більш того, у разі зміни законодавства, поліціянти можуть бути визнані злочинцями.

За словами юриста, для українських жителів ситуація має тенденцію до погіршення. Адже якщо громадянин звернеться до поліції за фактом крадіжки смартфона, у правоохоронному органі зареєструють злочин, однак відвідавши поліцію через тиждень, стане ясно, що поліціянти не вжили жодних дій для того, щоб його знайти. Однак поліція може працювати, якщо

M.glavnoe.ua
комусь це необхідно. Таким чином, не так давно був виявлений наркобарон в Умані.

Кравець вважає, що у поліції є механізми розкриття злочинів, однак замовні вбивства, серед яких справа Гандзюк та вбивства журналістів, у країні не розкриваються. Тому діяльність правоохоронців свідчить, що українці відчувають свою незахищеність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*