Дружина екс-прокурора у справі Гандзюк була затримана за підозрою у хабарництві

Sud.ua

8 листопада стало відомо, що раніше затримана за підозрою у вимаганні великого хабаря співробітниця Нацбанку України Олена Парова є дружиною Володимира Парового, який свого часу був прокурором у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.
Відзначається, що й Олена і Володимир Парові займають свої посади досить давно. Жінка є юрист-консультантом Нацбанку України, а її чоловік — начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням Генпрокуратури України.

Разом вони є власниками трьох квартир, одного будинку й шести земельних ділянок. Крім цього на сім’ю Парових записані два автомобілі, а також в них є заощадження в банку на суму понад 1 млн гривень.

Sud.ua

Відомо, що чоловік Олени Парової на даний момент знаходиться в лікарні у відділі реанімації, де медики надають йому екстрену допомогу. За словами дочки Володимира та Олени, батьку стало погано після того, як йому повідомили про затримання дружини. При цьому з самою Оленою Паровою досі родичі не можуть встановити зв’язок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*