Нардеп «Слуги народу» Олександр Дубинський переміг екс-міністра Уляну Супрун

Amp.znaj.ua

Народний депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський повідомив, що Солом’янський райсуд Києва ухвалив рішення не на користь колишньої в.о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, відмовившись задовольняти її позовну заяву проти Дубінського.

Коментуючи свою перемогу в суді, Дубінський зазначив, що як би Супрун не намагалася спростувати нібито неправдиві звинувачення на її адресу й захистити в суді свою честь та гідність, факт залишається фактом – вона злодійка, яка, обіймаючи посаду в.о. міністра охорони здоров’я, незаконно привласнювала собі бюджетні кошти під виглядом проведених псевдо реформ.

Amp.znaj.ua

На Facebook-сторінці Супрун також з’явився коментар з приводу даної ситуації. За словами колишньої в.о. міністра охорони здоров’я, суддя просто побоявся задовольнити її позовну заяву. Вона пов’язує це з тим, що суд втратив інтерес до її справи відразу після того, як Дубінський став депутатом. У зв’язку з цим Супрун заявила, що нинішня судова система, в якій рішення залежить від статусу людини, а не закону, вимагає глибокої трансформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*