Трамп вимагає припинити розслідування по «російському втручанню»

фото: www.dialog.ua

Президент США Дональд Трамп звернувся із закликом до генерального прокурора Сполучених Штатів зупинити слідство прокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії у президентські вибори Штатів. Він написав, що на даний момент склалася жахлива ситуація. Президент наполягає на тому, щоб генпрокурор США Джеф Сешнс негайно припинив розслідування. Трамп підкреслив, що на даний момент Боб Мюллер скомпрометував не лише себе, але ще і сімнадцять членів Демократичної партії, які виконують «чорну роботу». Американський лідер заявив, що вони ганьблять державу.
Нагадаємо, що в травні минулого року Мінюст США доручив Роберту Мюллеру розпочати розслідування щодо втручання Москви у вибори американського президента, призначив його на посаду спецпрокурора, а також керівником спеціальної комісії. Комісія повинна була виконати два основні завдання. Одне з них полягало в оцінюванні рівня російського втручання у вибори американського президента, а друге – з’ясувати, чи існували які-небудь домовленості між російським лідером Володимиром Путіним і чинним президентом США Дональдом Трампом, а також з ким-небудь з його штабу.
Американські спецслужби ще з січня ведуть розслідування щодо втручання Москви у президентські вибори 2016 року. Також вони мають підозру, що чинний президент досі підтримує контакти з Кремлем.
Водночас, в Росії не визнають втручання в президентські вибори Сполучених Штатів, а сам Трамп неодноразово підкреслював, що ніяких зв’язків з Москвою у нього немає.
Ще минулого місяця юрист президента США вимагав провести слідство щодо розслідування передбачуваних зв’язків Трампа та його штабу з Москвою.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*