Російський журналіст Кисельов знову зрадив свого колишнього роботодавця

Svoboda.org

Репутацію телеканалу «Прямий» було зіпсовано прямою агітацією за п’ятого главу держави Петра Порошенка під час президентських перегонів 2019 року, підтримкою його політсили на парламентських виборах, а також спрямованістю проти Володимира Зеленського.

Про це розповів росіянин Євген Кисельов, який більше ніж десять років працює на українському телебаченні, змінивши низку каналів.

За спогадами журналіста, в період його роботи на телеканалі «Прямий», він стикався з цензурою, отримуючи заборони на випуск тих чи інших новин. Також йому заважали запрошувати в студію певних гостей, а щодо осіб, яких небажано було демонструвати в ефірі каналу, існували «чорні списки». Кисельов також згадав, як під час ведення ним телеефіру практикувалися наживо кореспонденти з місць інсценованих подій.

Svoboda.org

Журналіст також відреагував на заяву політолога Віктора Уколова, який порівняв недавні обшуки у керівника телеканалу Володимира Макеєнка з обшуками російського «НТВ» двадцятирічної давності, де тоді працював Кисельов. Колишній гендиректор одного з найбільших телеканалів Росії заявив, що політолог використовує добре ім’я «старого» НТВ для своїх пропагандистських цілей.

Кисельов зазначив, що колишній склад керівництва телеканалу «Прямий», який сформував сьогоднішню неоднозначну репутацію, пішов до медіа-холдингу, що належить Віктору Медведчуку. Він також нагадав, що Уколова вважали негласним співробітником Адміністрації президента у період президентства Петра Порошенка, який деякими називається фактичним власником каналу «Прямий» (прихильники цієї версії стверджують, що Макеєнко є номінальним керівником).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*