Щоб погасити борги, Україні доведеться продати всю землю

Radiosvoboda.org

Олександр Дубинський, нардеп від президентської політсили «Слуга народу», в ефірі телеканалу ZIK розповів про негативні очікування від діючої фінансової політики держави.

За його словами, будівництво фінансової піраміди на ринку держоблігацій може привести до висновку грошей з України. Це загрожує фінансовою кризою, для подолання наслідків якої доведеться розпродавати землю.

Нардеп припустив, що саме тому відкриття ринку землі проводять так поспішно, оскільки після обвалення описаної ним фінансової піраміди продавати буде вже нічого.

Він також піддав різкій критиці міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. На думку Дубинського, міністр зайняв інфантильну позицію щодо цього питання.

Radiosvoboda.org

Дубинський також зазначив, що спостерігає спробу продавати землю без обмежень і без створення можливостей для українців стати покупцями.

Нагадаємо, що Україна знаходиться в очікуванні відкриття земельного ринку, для чого необхідно скасувати мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*