Більш ніж половина жителів ОРДЛО вважають себе громадянами України

Obozrevatel.com

В період з 7 вересня по 31 жовтня поточного року на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей проводилося опитування, метою якого було виявити: громадянами якої країни себе вважає місцеве населення. Відзначається, що соцопитування було проведено спільними зусиллями Українського інституту майбутнього та експертів «Дзеркала тижня. Україна».

Згідно з результатами дослідження більш ніж половина жителів ОРДЛО (57,8%) на запитання про те, громадянами якої країни вони себе вважають, відповіли «Україна». В ході опитування також вдалося з’ясувати, що 34,8% населення непідконтрольних територій Донбасу отримали паспорти «ДНР» та «ЛНР», а також всього 6,8% жителів мають паспорта РФ.

Obozrevatel.com

Респондентам також було поставлено питання щодо того, чи замислювалися вони про отримання російського громадянства, на що 42,9% опитаних відповіли негативно.

Автори дослідження розповіли, що всього було опитано 1606 респондентів, при цьому використовувався метод face-to-face, який передбачає безпосереднє спілкування з людиною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*