Екс-нардеп заявив про те, що Україну чекає розпад на кілька країн

Linkis.com

Екс-депутат Верховної Ради Євген Червоненко, який займав пост голови Міністерства транспорту та зв’язку у 2005 році, заявив в ефірі програми «Суб’єктивні підсумки», яка транслюється на телевізійному каналі «NewsOne» про те, що Україну чекає розпад.

Відповідно до слів політичного діяча, наша держава може розділитися на декілька держав.

Червоненко зазначив, що Україна рухається шляхом Югославії. Однак відмінністю від тієї ситуації буде те, що нашу країну не будуть бомбити через наявність атомних станцій.

Екс-парламентарій зазначив, що держава розповзається, а замість того, щоб визначати пріоритети керівництво має поставити мету. Адже лише держава повинна володіти монополією на силу. В іншому випадку, ситуація буде слідувати сценарієм «Весілля у Малинівці».

Linkis.com

Згідно зі словами Червоненка, у нинішньому положенні Схід України, Львів, а також Закарпаття можуть покинути склад країни.

Політик вважає, що причиною розпаду держави буде те, що чинна влада не здатна вирішувати поставлені завдання. Разом з тим екс-нардеп звинуватив Кабінет Міністрів України у тому, що він не може виконати передвиборні обіцянки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*