Україна просить Європарламент скасувати ініціативи Німеччини щодо «Північного потоку-2»

Ukraine.web2ua.com

Микола Точицький, який обіймає посаду голови представництва України в Євросоюзі, у своєму інтерв’ю американському виданню «Politico» повідомив про те, що він звернувся до Європейського парламенту через поправки, які були винесені на голосування у Бундестазі у Федеративній Республіці Німеччина. Оскільки саме дані поправки можуть допомогти проекту російського газопроводу «Північний потік-2» обійти газову директиву Європейського союзу.

Згідно з інформацією, Точицький у своєму листі законодавчому та представницькому органу ЄС висловив своє занепокоєння з приводу того, що проект закону вплине на процес обходження «Північним потоком-2» правил лібералізації газопостачання у масштабах простору Європейського союзу.

Відповідно до листа голови представництва України, виняток з правил лібералізації газопостачання дозволить російській компанії «Газпром» зміцнити панування на ринку постачальників газу, а також дасть конкурентну перевагу.

Ukraine.web2ua.com

Відзначається, що Єврокомісія відмовилася давати коментарі з приводу законопроекту. Однак офіційний представник Європейської комісії Міна Андрєєва заявила, що у разі суперечності з правилами Євросоюзу Брюссель вживе відповідні заходи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*