Систему урядового спецзв’язку необхідно замінити додатком у смартфоні, — міністр Кабміну України

Versiya.info

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет в одному зі своїх інтерв’ю повідомив про те, що у його кабінеті встановлені стаціонарні телефони, однак він сам вважає за краще підтримувати зв’язок через смартфон. Однак саме за допомогою даних телефонів забезпечується прямий зв’язок з президентом, головою Верховної Ради України, а також головою Кабміну. На кожного існує окремий телефон. А вартість даної системи для держави обходиться у мільярди гривень.

Відповідно до слів Дубілета, він вважає існування даної системи дивною річчю. Він сподівається, що у найближчому майбутньому вдасться запустити додаток, який замінить необхідність у стаціонарних телефонах.

Міністр зазначив, що можна створити додаток, який зробить зв’язок більш захищеним за допомогою методів шифрування. У цьому випадку пропаде необхідність витрачати мільярди гривень на систему з проводами.

За словами Дубілета, він має на увазі додаток для осіб, які використовують урядовий зв’язок через захищені лінії стаціонарних телефонів.

Versiya.info

Міністр Кабміну повідомив, що ініціатива на даний момент знаходиться на стадії обговорення з головою Міністерства цифрової трансформації України Михайлом Федоровим та іншими експертами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*