У Харкові співробітники МВС вибивали зізнання у підлітків

фото: sud.ua

В один з районних судів Харкова був поданий позов щодо двох співробітників поліції одного з райвідділів Харкова. Причиною став інцидент, коли правоохоронці вибивали зізнання у хуліганстві у двох неповнолітніх.
У ході досудового розгляду було встановлено, що в травні 2017 року, правоохоронці за допомогою сили змусили неповнолітніх студентів визнати провину в порушенні громадського порядку.
Слідство повідомило, що подія сталася під час відвідування студентами концерту, який проходив на університетському стадіоні. Так як підліткам було погано видно сцену, вони вирішили залізти на бетонні плити, які знаходилися неподалік. Поліцейські підійшли до студентів і наказали їм встати з плит. Після того, як підлітки відмовилися, співробітники поліції схопили їх за руки, і силою доставили в районне відділення поліції.
Відомо, що по дорозі у відділення правоохоронці били і душили підлітків. Вони продовжили бити затриманих в слідчому кабінеті, розраховуючи таким чином вибити з них зізнання в порушенні громадського порядку.
За результатами проведеної експертизи з’ясувалося, що підлітки отримали тілесні ушкодження, в основному, у вигляді синців та саден. При цьому в одного з них експертиза зафіксувала струс мозку.
На сьогоднішній день один з правоохоронців звільнився із займаної посади, іншого – відсторонили від посади.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*