Ветеран АТО розкрив у журналісті Коцабі агента ФСБ і взяв за вухо

Vgolos.com.ua

Координатор Всеукраїнського волонтерського руху, учасник бойових дій на Донбасі Тарас Елейко в ході програми на львівському телебаченні викрив кореспондента Руслана Коцабу у брехні, маніпуляції та роботі на ФСБ Російської Федерації.

Відповідний відеозапис ветеран антитерористичної операції оприлюднив у своєму профілі на «YouTube».

Варто зазначити, що обурення ветерана Елейко викликали слова Коцаби про те, що лідеру нашої країни Володимиру Зеленському необхідно застосувати більш жорсткі заходи стосовно «ультрарадикалів», які протестують проти розведення сил на східних територіях нашої держави, а також домогтися того, щоб зустріч « нормандської четвірки »все ж відбулася. У свою чергу ведучі звернулися до журналіста дати пояснення, кого він відносить до «ультрарадикалів».

Коцаба відповів, що це люди, які відносяться до «партії війни», які заробляють на війні й не хочуть миру. Дана характеристика викликала обурення у безпосереднього учасника бойових дій, який захищав нашу державу від нападу країни-агресора. Елейко вважав, що подібна думка є маніпуляцією, а також може озвучуватись тільки агентом спецслужб РФ.

Ведучий телевізійної програми висловив підтримку діям ветерана АТО, і заявив Коцабі, що він повинен проявити повагу до людини, яка брала участь в бойових діях на сході нашої країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*