Військово-морські сили ЗСУ: катери “Island” успішно пройшли випробування

Autocentre.ua

У прес-службі командування Військово-морських сил ЗСУ повідомили, що патрульні катери «Island», які Україна від американських партнерів, були успішно протестовані й незабаром зможуть бути включені до складу ВМС ЗСУ. Відзначається, що перед остаточним введенням в експлуатацію катера «Слов’янськ» та «Старобільськ» повинні ще пройти етап озброєння.

У командуванні повідомили, що як тільки катери будуть перевірені за всіма характеристиками, їх передадуть у користування ВМС ЗСУ для патрулювання вод Чорного та Азовського морів з метою забезпечення безпеки.

Autocentre.ua

Командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко заявив, що на даний момент вже можна констатувати успішну реалізацію заходів з підготовки екіпажів та з підготовки катерів до виходу в морський простір. Як зазначає Воронченко, в майбутньому весь корабельний склад буде готуватися за принципами підготовки екіпажів катерів моделі «Island», що дозволить максимально відповідати стандартам НАТО, й за можливістю брати участь в спільних з Альянсом програмах та операціях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*