В ФРУ чекають на ухвалення закону про «єдине вікно»

фото: robotodavets.in.ua

Федерація роботодавців України звернулася з закликом до ВРУ, в якому просить у найкоротший час прийняти закон стосовно «єдиного вікна» на митниці, при цьому враховуючи пропозиції президента.
В ФРУ пояснили, що цей закон має дуже велике значення для розвитку українського бізнесу. Відповідно його положень, кількість контролерів на кордоні скорочується до мінімуму, а також представники зовнішньоекономічної діяльності зберігають час і зменшують витрати. При цьому закон переводить у цифрове середовище стосунки бізнесу, митниці та низки контролерів.
У ФРУ підтримали також пропозицію Порошенко щодо необхідності появи в країні «єдиного вікна» і посиленні ефективності контролю при транспортуванні товарів через вітчизняний митний кордон. Водночас український президент підкреслив, що не може погодитися з деякими статтями закону. Він запропонував прибрати з закону нововведення, які передбачають виділення державної підтримки на закупку вагонів-зерновозів.
Порошенко додав, що загалом, законопроект є дуже гнучким і корисним, але наявність у ньому положень, які не стосуються його суті, неприпустима. Зазначається, що парламентарії можуть розглядати лише ті положення, поправки до яких вносив президент країни.
У ФРУ впевнені, що одразу після того як почне працювати Рада, парламентарії проголосують за внесені президентом поправки та обов’язково приймуть закон.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*