Війна в Україні та окупація Криму повернули питання оборони до порядку денного НАТО

Kaskus.co.id

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель під час свого щотижневого відеозвернення, яке було розміщено на офіційному сайті федерального уряду, заявила про те, що питання оборони знову повернувся до порядку денного держав-членів Організації Північноатлантичного договору через війну на території України та окупацію Кримського півострова.

Відповідно до слів канцлера, тема національної оборони та оборони Північноатлантичного Альянсу знову опинилася у центрі уваги через окупацію Кримського півострова та війни в Україні. А збільшення витрат, спрямованих на оборонну сферу Федеративної Республіки Німеччина, служить на користь Збройних сил та безпеки держави.

Політичний діяч зазначила, що саме Організація Північноатлантичного договору виступає «центральним стовпом» безпеки Європейського простору. Тому держави, що входять до складу військово-політичного блоку, повинні взяти на себе більше відповідальності у питанні забезпечення безпеки у НАТО.

Раніше повідомлялося про те, що президент Французької Республіки Еммануель Макрон у своєму інтерв’ю висловив думку про те, що військово-політичний блок НАТО знаходиться у коматозному стані через відсутність координації рішень стратегічного характеру між Сполученими Штатами Америки та державами-членами Альянсу.

Kaskus.co.id

Після заяви французького президента Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила із заявою про те, що члени Організації Північноатлантичного договору не повинні критикувати своїх союзників навіть у разі виникнення спірних ситуацій між ними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*