Ветерани війни з Росією повинні більш уважно планувати закордонні поїздки, – МВС України

M.gordonua.com

У коментарі Артема Шевченка, який обіймає посаду керівника Департаменту комунікацій МВС, у зв’язку з затриманням Ігоря Мазура у Республіці Польща за запитом РФ відомство порадило ветераном війни на Сході держави ретельно планувати поїздки за кордон.

Шевченко повідомив у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що Міністерство радить громадянам України, серед яких окремо були виділені ветерани війни на Сході України, що відчувають ризик бути затриманими в інших державах за брехливими звинуваченнями з метою подальшої видачі країні-агресору, уважно планувати поїздки за кордон. Також необхідно бути обережними з поширенням даних про такі поїздки.

За словами Шевченка, РФ може вдатися до цілеспрямованого використання Інтерполу для здійснення політпереслідування.

Згідно з інформацією, Російська Федерація звинувачує Ігоря Мазура у тому, що він у період з 1994 по 2000 року нібито був членом збройного формування, яке вступало у бойові зіткнення з федеральними силами у Чечні. Попри те, що розслідування даного виробництва завершилося 5 років тому, орієнтування на Мазура була надіслана до Республіки Польща у цьому році.

M.gordonua.com

Відповідно до повідомлення Шевченко, велика ймовірність того, що особи, поінформовані про поїздку Мазура до Польщі, могли про це повідомити Росії. Після чого було вислано у Польщу повідомлення про затримання певного роду, яке мінімізувало обізнаність про дану інформацію поліціянтів українського бюро Інтерполу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*