Українська влада прийняла принципове рішення відмовитися від закупівель електроенергії в окупанта

Sonar2050.org

Офіційний Київ відмовиться купувати електроенергію у російської сторони. Про це повідомив Олег Ляшко, екснардеп і лідер «Радикальної партії».

У своєму записі на акаунті в Facebook політик розповів, що рішення є «політичним» і буде офіційно оголошено в найближчому майбутньому. Одним з варіантів реалізації такого рішення буде урядова постанова, що змінює законодавство в цій сфері.

Нагадаємо, що у вересні парламент дозволив імпортувати електроенергію у росіян, що стало обходом раніше введених проти Кремля санкцій. Автором ініціативи називали Андрія Геруса від президентської фракції «Слуга народу».

Російська електроенергія закуповувалася «Нафтогазом» через білоруське підприємство «Біленерго», з яким був підписаний довгостроковий контракт.

Як пояснив колишній нардеп, за цей період країна втратила кілька мільярдів гривень.

Sonar2050.org

Ляшко кваліфікував це рішення як держзраду і влаштував Герусу скандал з бійкою в столичному аеропорту «Бориспіль», що було знято на відео та опубліковано в Мережі.

Нагадаємо, що з першого липня держава не є єдиним продавцем і покупцем електроенергії, а також відмовилося від регулювання цін на неї.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*