Миротворців ООН звинуватили в домаганнях і насильстві

фото: 4.bp.blogspot.com

Один із британських телеканалів провів розслідування, за підсумками якого стало відомо, що учасники миротворчої місії ООН замішані в зґвалтуванні підлітків і жінок по всьому світу. За останні 20 років близько двох тисяч миротворців звинуватили в домаганнях і насильстві сексуального характеру.
Британська преса повідомила, що з усіх скандалів тільки 53 позову було направлено до суду.
Британські журналісти змогли поспілкуватися з деякими жертвами насильства. Одна з мешканок Конго розповіла про те, що піддалася насильству будучи чотирнадцятирічним підлітком. Французький миротворець Дідьє Бурже запропонував їй гроші в обмін на послуги сексуального характеру. Оскільки сім’я дівчинки бідувала, їй довелося погодитися. Ще в 2004 році з’ясувалося, що більше двадцяти підлітків стали жертвами насильства з боку француза. Довести змогли лише два випадки, за яких миротворця засудили у Франції.
Сам же військовослужбовець зізнався, що не тільки він, а ще багато хто з його товаришів використовували злидні місцевих жителів. Вони пропонували жінкам і підліткам секс за їжу або дуже маленьке грошову винагороду.
Миротворці опинялися в центрі секс-скандалів і раніше. Один з них стався ще в 2015 році, коли миротворців викрили у сексуальних зв’язках з африканськими жінками і підлітками за продукти харчування.
Після резонансного скандалу керівник миротворчої місії ООН в Центральній Африканській республіці подав у відставку.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*