У США заарештували українців — членів хакерського угрупування

фото: img.phonandroid.com

Прокурори Сполучених Штатів заарештували декілька українських громадян, яких звинувачують у масовій крадіжці номерів банківських карт та інших даних американського бізнеса.
Правоохоронні структури сумісно з спеціальними слідчими з кібератак розповіли, що затримані входять до хакерського угрупування Carbanak. Вони зазначають, що це угрупування є одним з найбільших у світі з кіберзлочинності.
Оголошення офіційних звинувачень Мінюст Сполучених Штатів запланував на перше серпня. В міністерстві розповіли, що керівництво корпорацій MasterCard і Visa мають намір приєднатися до прокурорів і ФБР, щоб висунути обвинувачення в рамках великого інтернаціонального розслідування кібератак. Підозрюваних затримали в Сіетлі.
Ще в березні іспанські правоохоронці затримали українського громадянина, який є можливим лідером угрупування Carbanak. Правоохоронці повідомили, що угрупування вкрало більше одного мільярда євро з банків, за допомогою зміни залишків грошей на рахунках.
В кіберрозслідуванні взяли участь багато органів, серед них іспанські правоохоронні структури, Європейська банківська федерація, приватні банки, ФБР та різноманітні охоронні фірми. Активну участь у розслідуванні прийняли влади Румунії, Білорусі та Тайваню.
Як повідомляла раніше іспанська преса, можливий лідер банди анонімно жив разом с родиною в Аліканте, правоохоронці заарештували його ще на початку березня.
Міністерство внутрішніх справ Іспанії повідомило, що членам злочинної банди вдалось здійснити близько чотирьохсот атак на російські банки. Відомо, з п’ятдесяти банків Росії злочинцям вдалося викрасти гроші.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*