Нацгвардія України змушене застосувала газ проти штурму Апеляційного суду адептами Філарета

Zik.ua

У понеділок 11.11.19. у столиці нашої держави проходить Хресний похід прихильників Української православної церкви Київського патріархату. Учасники даного походу протестують проти скасування даної церкви.

Мітингувальники прийшли до будівлі Офісу голови держави та уряду України, де вони озвучили свої вимоги. Після цього демонстранти прийшли до будівлі столичного Апеляційного суду, куди їх відмовилися впустити. У цей час суд розглядав позов УПЦ.

У суді парафіянам повідомили, що не можуть їх пропустити, оскільки на засіданні присутні члени комісії з ліквідації церкви. Після цього між прихильниками УПЦ та Національною гвардією виникла конфліктна ситуація, яка переросла в масову бійку.

Zik.ua

В ході бійки мітингувальники хотіли взяти будівлю за допомогою штурму та проникнути в суд. Водночас нацгвардійці вирішили застосувати проти демонстрантів сльозогінний газ. Крім цього кілька церковних служителів УПЦ були затримані.

Юрист УПЦ Ткаченко Неоніла виступила із заявою про те, що мітингувальники хотіли цивілізовано показати свій протест, однак їх не пустили на судове засідання. Крім цього, бійці Національної гвардії необґрунтовано застосували силу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*