Протест проти земельної реформи перекрив траси Київ – Чоп та Київ – Одеса

112.ua

На головних автомобільних дорогах нашої держави громадяни виходять з протестом проти проведення земельної реформи. Так, кілька сотень мітингувальників перекрили трасу Київ-Одеса та вимагають не проводити зазначену реформу. Крім цього, місцеві жителі на узбіччі дороги встановили великогабаритну техніку. Відповідні дії вони зробили для того, щоб звернути увагу влади.

Один з аграріїв Олександр Андрусик заявив, що мітингувальники домагаються відстрочки низки законопроектів про земельну реформу, а також проведення всенародного референдуму. При цьому, він зазначив, що аграрії неодноразово виходили на вулиці з такими протестами, але залишилися не почутими. Державна влада як й раніше хоче продавати українські землі іноземцям.

Жителі нашої країни активно перекривають траси у Львівській та Миколаївській областях. Водії демонструють невдоволення та наполягають, щоб траси відкрили. У Миколаївській області на одну з трас вийшло близько сотні людей. На мітингу в основному присутні фермери, жителі сіл та представники Національного корпусу. Контроль заходу забезпечують співробітники поліції.

112.ua

Голова сільськогосподарського підприємства Михайло Любченко виступив із заявою про те, що мітингувальникам закриття трас не приносить задоволення, проте вони змушені це робити. Вони кілька разів мітингували під будівлею Ради та сподівалися, що президент їх почує. Однак Зеленський ігнорує думку людей та продовжує просування законопроектів, написаних в іноземних державах.

Згідно з інформацією Всеукраїнської Аграрної Ради, мітинги проти земельної реформи проводяться в 17-ти точках країни. На протест виходять жителі 13-ти областей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*