На кнопкодавстві спіймали нардепа Верховної Ради, який сам пропонував за це саджати

Amp.ukrainianwall.com

Громадський рух «Чесно» поінформував про те, що народний депутат Верховної Ради України від політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Василь Німченко 12 листопада порушив процедуру особистого голосування.

Відповідно до даних громадського руху, парламентарій на пленарному засіданні Верховної Ради у ході голосування за проект закону представників «Слуги народу», в якому йдеться про вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, натиснув дві кнопки «за».

Відзначається, що Василь Німченко виступає співавтором проекту закону №1127, який передбачає кримінальну відповідальність, що має накладатися на парламентаріїв за кнопкодавство. У даному законопроекті пропонується карати членів Верховної Ради України за повторне неперсональне голосування позбавленням волі на строк до 2 років.

Активісти ГР «Чесно» помітили, що у ході голосування за законопроект №2299 24 нардепа з 44 представників ОПЗЖ вирішили утриматися, а позицію «за» висловили лише 5 членів фракції. Серед тих, хто підтримав законопроект, виявилися Василь Німченко, Вадим Столар, Нестор Шуфрич, Микола Скорик та Тарас Козак.

Amp.ukrainianwall.com

Згідно з інформацією громадського руху, для Василя Німченка даний інцидент є не першим випадком кнопкодавства, оскільки парламентарій як мінімум 1 раз вже порушив процедуру особистого голосування у минулому скликанні парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*