У Києві зловмисник постраждав через власну неуважність

фото: newsone.ua

У Києві 1 серпня стався інцидент, в ході якого чоловік підпалив автомобіль знайомого, але через власну неуважність отримав опіки рук. Поліція виявила зловмисника в будинку, де він переховувався. Після того, як було встановлено його особу, з’ясувалося, що чоловік вже відбував покарання у в’язниці за низкою інших злочинів.
У прес-службі поліції Києва повідомили про те, що чоловік підпалив автомобіль з метою помститися знайомому. Правоохоронці в ході допиту з’ясували, що незадовго до інциденту між родичом підозрюваного і власником машини стався конфлікт. Незважаючи на те, що затриманому вдалося підпалити автомобіль, для нього це теж не обійшлося без наслідків. Чоловік не помітив, як йому на одяг потрапив бензин з каністри, тому, коли він підпалив автомобіль, то несподівано сам загорівся. На місці інциденту поліція виявила взуття і годинник, які, як з’ясувалося пізніше, належали зловмиснику. Правоохоронці за допомогою службової собаки знайшли чоловіка, який переховувався в одному з будинків.
У поліції розповіли про те, що зловмисником виявився чоловік 1986 року народження, який нещодавно вийшов з в’язниці. Проти нього порушено кримінальну справу за ст. 194, яка передбачає покарання за умисне знищення майна. У разі, якщо провину буде доведено, на чоловіка чекає тюремне ув’язнення терміном до десяти років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*