У Львові стартував міжнародний конкурс Miss Sexy

фото: gazeta.ua

Жителі Львова 1 серпня стали свідками відкриття нового міжнародного конкурсу Miss Sexy, який не має аналогів в світі. Вулицями міста пройшли 25 дівчат, одягнені в червоні купальники. В руках у них можна було помітити прапори Іспанії, Данії, ПАР, Португалії та багатьох інших країн. Львів’янки пройшли по площі Галицькій, потім по проспекту Свободи, а кінцевою точкою став клуб «Малевич».
Організатори розповіли про те, що даний захід було проведено в якості реклами конкурсу Miss Sexy, який розрахований на участь не тільки дівчат з України, а й з усього світу. Подати заявку можна з 1 серпня і до кінця вересня. Miss Sexy — це абсолютно новий формат конкурсу, який не має аналогів в світі. Учасницею може стати будь-яка дівчина, незалежно від того, звідки вона, скільки їй років і які у неї параметри. Вибір переможниці буде проходити за новим принципом: якщо раніше місця розподіляла комісія суддів, то тепер вирішувати долю учасниць будуть звичайні люди, що живуть у всіх куточках світу. Для цього організатори конкурсу передбачили створення інтернет-ресурсу, де всі бажаючі зможуть проголосувати за вподобану учасницю.
За словами творців конкурсу, головна мета — дати можливість дівчатам з усіх країн і континентів світу рівну можливість проявити себе. Для того щоб взяти участь, необхідно подати заявку на сайті Miss-sexy.com. Конкурс пройде в два етапи. На першому представницю виберуть національним шляхом, а на другому кращі з кращих змагатимуться за титул Miss Sexy і грошову винагороду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*