З 2022 року Україна позбудеться пластикових пакетів

Fakty.ua

У першому читанні Верховна Рада прийняла проект закону, який обмежить продаж і розповсюдження пластикових надлегких пакетів в країні.

Документ під номером 2051-1 підтримало 356 нардепів, при мінімальній планці 226 голосів.

Розповідаючи колегам про законопроект, депутат від президентської політсили «Слуга народу» Ігор Кривошеєв нагадав про важку ситуацію зі сміттям по всій країні. Як вказує статистика, пакет використовується двадцять хвилин, після цього він розкладається до півтисячі років. У той час, коли житель країни Євросоюзу використовує протягом року приблизно дев’яносто пакетів, українець — близько п’ятисот.

Щоб скоротити кількість поліетиленових пакетів, законопроект запустить з першого дня 2022 року заборону на реалізацію та розповсюдження пакетів, і запровадить стимулювання виробництва біорозчинних пакетів. Про це розповів нардеп Кирило Нестеренко, що входить в парламентський комітет екологічної політики та природокористування.

Fakty.ua

У Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища підтримали проект закону, однак вказали на необхідність врегулювання деталей до другого читання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*