В’ятрович готовий очолити боротьбу з «руськім міром» у Верховній Раді України

Trendsmap.com

На своїй сторінці в соцмережі Facebook колишній керівник Українського Інституту нацпам’яті (УІНП) Володимир В’ятрович назвав свою головну задачу в Верховній Раді.

За словами нардепа, його метою в політиці буде боротьба з так званим «руськім міром». Він підкреслив, що наша країна повинна стати «рідним домом», який живе в добробуті та куди повертаються з почуттям радості. В’ятрович додав, що заради національних інтересів він не піде на жодні компроміси.

Нагадаємо, що В’ятрович балотувався на позачергових виборах до парламенту під номером 25, але не пройшов до Верховної Ради дев’ятого скликання. У зв’язку із заявою нардепа Ірини Луценко про припинення її повноважень в парламенті, колишній глава УІНП увійшов до парламенту від «Європейської солідарності» (політсила екс-президента Петра Порошенка, колишній БПП).

Trendsmap.com

Володимир В’ятрович є істориком і публіцистом, який з 2014 по вересень поточного року очолював УІНП. Деякі його висловлювання стали предметом громадських дискусій: так, він називав радянського рок-музиканта Віктора Цоя, барда Володимира Висоцького та уродженця Києва письменника Михайла Булгакова «щупальцями руського міра».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*