Керівників Нацбанку України спіймали на незаконних польотах бізнес-класом

Robbreport.com.my

Згідно з інформацією, показаною у звіті Рахункової палати по Національному банку України, аудитори викрили керівників НБУ в нелегальних перельотах в бізнес-класах, які оплачувалися з державного бюджету.

Так, керівник Національного банку Яків Смолій разом зі своїм заступником Олегом Чурий в ході відрядження в китайське місто Пекін, яка відбулася в період з 8 по 11 грудня минулого року, витратили на переліт з комфортом по 107,1 тисячі гривень.

Аудиторами РП встановлено, що зазначені особи здійснювали переліт в обидві сторони з пересадкою в Мюнхені. Таким чином було доведено порушення законодавства. Зазначимо, що закон дозволяє співробітникам Національного банку перельоти за рахунок держави лише за умови тривалого рейсу без пересадок.

Варто відзначити, що в середу 13 листопада під будівлею Національного банку близько 500 мітингувальників вийшли на акцію протесту, яка отримала назву «Зупинимо корупцію в Національному банку». Ініціював дану акцію громадський рух «Стоп корупції».

Robbreport.com.my

Люди, які зібралися на мітинг, наполягають на притягненні до відповідальності керівника НБУ Смолія та його заступника Рожкової за корупційні схеми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*