Радикального «бійця без правил» Ляшка викликали до прокуратури України для вручення підозри

Amp.znaj.ua

Колишній депутат парламенту України та лідер радикальної партії Олег Ляшко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що Бориспільська прокуратура викликає його 18 листопада для вручення підозри. Підозру мають намір вручити у справі про побиття парламентаря Верховної Ради Андрія Геруса.

Так, політик зазначив, що нашу країну зрадив Герус, за допомогою якого Російська Федерація завдає удару по нашій енергетичній незалежності, а посадити хочуть лідера радикалів. Він зазначив, що його хочуть позбавити волі за те, що він бореться з цією зрадою.

Ляшко заявив, що він обов’язково з’явиться в прокуратуру. Також він вважає, що вказана справа була сфальсифікована за наказом керівника Генеральної прокуратури Руслана Рябошапки.

Крім цього, він заявив, що ні для кого не секрет звідки отримує накази сам Рябошапка. Радикал запропонував згадати своїм передплатникам розмову лідера нашої країни Зеленського з головою Сполучених Штатів Трампом. Так, на думку Ляшка, влада фальсифікує проти нього іта команди кримінальні провадження тільки за те, що він намагається боротися з російською агресією на ринку енергетики.

Amp.znaj.ua

Необхідно нагадати, що 6-го листопада лідер РПУ Ляшко побився з нардепом від «Слуги народу», представником голови держави в уряді та керівником одного з комітетів Ради Андрієм Герусом. За даним фактом співробітниками поліції відкрито кримінальне провадження.

Також підкреслимо, що представники ЗМІ звернули увагу на те, що в ході бійки на лідера радикалів був надітий бомбер від італійського бренду «Loro Piana». За підрахунками кореспондентів така річ могла обійтися голові РПЛ в 7,8 тисячі євро.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*