Тема з розшуком одіозного відеоблогера Анатолія Шарія поки й не думає вщухати

Bzns.media

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ поінформувала про те, що київські правоохоронці продовжують розшукувати скандального журналіста та відеоблогера Анатолія Шарія за підозрою у повідомленні про злочин, яке було свідомо неправдивими.

Відповідно до інформації правоохоронних структур, саме Солом’янське райуправління поліції займається розшуком журналіста.

Згідно з інформацією, Анатолій Шарій розшукується у справі, відкритій за фактом порушення ч.2 ст.383 Кримінального кодексу України. У даній статті йдеться про свідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Відзначається, що відеоблогеру заочно було обрано покарання — утримання під арештом.

Разом з тим Анатолій Шарій в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» розповів про те, що Генеральна прокуратура України підготувала йому підозру.

Bzns.media

За його словами, дана підозра була виписана з виробництва, через яке журналіст розшукувався правоохоронцями з моменту 2011 року. Однак цією весною судовий орган прийняв рішення відправити справу на дорозслідування, а також зняти Анатолія Шарія з розшуку.

Повідомляється, що у ході розшуку співробітники правоохоронних органів опитали потерпілого та свідків, які заявили про відсутність претензій до журналіста та спростували звинувачення, що висувалися спочатку. Але голова ГПУ Руслан Рябошапка передав виробництво прокурору Києва. У результаті прокуратура оголосила нову підозру у тій самій справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*