Україна повинна поліпшити свої відносини з Росією, — Коломойський

Bykvu.com

Олігарх Ігор Коломойський в одному зі своїх інтерв’ю висловив думку, згідно з якою, Україна повинна поліпшити відносини з Російської Федерації. Він звернув увагу на те, що теперішні відносини сильні, проте їх все одно слід поліпшити, оскільки люди хочуть миру та хорошого життя, а не війни.

Водночас, за словами Коломойського, Сполучені Штати Америки змушують Україну йти на війну, хоч та не збираються надавати їй членство в Північноатлантичному альянсі.

Коломойський вважає неправильною витрату часу на порожні розмови, оскільки Російська Федерація без проблем би включила Україну до Варшавського договору. Сполучені Штати Америки лише використовують Україну для того, щоб послабити свого суперника. США хочуть, щоб наша країна воювала з РФ до останнього українця.

Bykvu.com

Також олігарх вважає, що відновлення відносин з Російською Федерацією потрібно й для того, щоб поліпшити економічний стан нашої держава.

Варто відзначити, що Коломойський вважається одним з найбагатших людей в Україні. Лідера нашої країни Володимира Зеленського неодноразово звинувачували у зв’язках з Коломойським, однак й президент, й олігарх спростовують відповідну інформацію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*