Україна обурена політикою Угорщини на Закарпатті

фото: kiyvska-rus.com.ua

Уряд Угорщини прийняв рішення про створення посади міністра, який би відповідав за розвиток Закарпатської області, перш за все, у сфері освіти. В Україні подібний крок назвали обурливим, оскільки він є прямим зазіханням на український суверенітет.
Представники МЗС України розповіли про те, що в компетенцію нового міністра, призначеного угорським урядом, увійде контроль за реалізацією програми з розвитку навчальних закладів в Карпатському басейні, куди потрапляє і територія України. У Кабінеті міністрів вже кваліфікували дії Угорщини як замах на суверенітет України.
В українському уряді відзначили, що політика Угорщини спрямована не на співпрацю і компроміс, а на конфронтацію. Призначення міністра – це не перший випадок, коли угорці демонструють своє вороже ставлення до України. Як приклад представники МЗС згадали про нещодавнє висловлювання прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, в якому він зазначив, що Україна не може розраховувати на вступ до Євросоюзу, поки знаходиться під впливом Росії.
У МЗС впевнені, що висловлювання і дії угорських політиків є демонстрацією недоброзичливого ставлення до України, а рішення з приводу введення посади міністра є прямим втручанням у внутрішні справи української держави.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*