Ярош закликав українців об’єднатися заради відставки чинної влади й вибору нового лідера

Dniprorada.gov.ua

На Facebook-сторінці командира Української добровольчої армії Дмитра Яроша з’явилося повідомлення, в якому він з упевненістю заявляє про політичні зміни в країні, які стануться вже найближчим часом. Зокрема, Ярош закликає українців готуватися до дострокового припинення повноважень чинного керівництва України, в особі президента та депутатів Верховної Ради.

За словами Яроша, нинішнє керівництво не виправдало надій населення, а замість цього підвело країну до капітуляції. Розведення сил на Донбасі, спроби президента України Володимира Зеленського зустрітися з лідером РФ, арешти бойових офіцерів — все це Ярош називає зрадою, й водночас приводом для того, аби українці об’єдналися та єдиним фронтом виступили за відставку чинної влади.

Dniprorada.gov.ua

Ярош зазначив, в Україні повинна вже сьогодні формуватися команда патріотів-державників, які виведуть країну зі стану стагнації. Більш того, він виступає з конкретною пропозицією щодо того, хто повинен стати новим лідером України. Так, наступним президентом, на думку Яроша, повинен стати бойовий офіцер, що володіє такими характеристиками як мудрість, мужність, благородство та сприятиме національному відродженню України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*