Юлія Тимошенко заявила про перехід в опозицію до Президента Зеленського і виведення людей на Майдан

Versiya.info

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що вона та її колеги по фракції відмовляються визнавати результати голосування по законопроекту щодо відкриття ринку землі, оскільки сама процедура пройшла з порушенням регламенту.

Більш того, Тимошенко наголосила, що відтепер «Батьківщина» йде в опозицію, оскільки рішенням про зняття мораторію на продаж землі президент України Володимир Зеленський та його команда перейшли всі допустимі рамки.

Політик зазначила, що найближчим часом має намір звернутися до Конституційного суду з приводу порушення регламенту голосування й в цілому, щодо змісту законопроекту про відкриття ринку землі. Більш того, Тимошенко планує під’єднати громадськість до того, аби опротестувати прийняття даного закону. Зокрема, вона заявила, що збирається «виводити українців на майдани».

Versiya.info

Тимошенко підкреслила, що до недавніх подій підтримувала політику Зеленського, проте відсьогодні має намір акумулювати всі зусилля на те, аби не допустити заволодіння сільськогосподарськими землями України з боку ТНК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*