Депутати України відмовилися працювати в Комітеті Верховної Ради очолюваний антипатичним «Слугою народу»

Gordonua.com

Повідомляється, що у ході засідання парламентського Комітету з питань зовнішніх відносин нардеп Ірина Геращенко виступила з вимогою до Богдана Яременка передати головування заступникам. Після відмови Геращенко заявила про те, що голова Комітету не може будь-яким чином бути причетним до того, що може трактуватися як торгівля людьми.

Згідно з інформацією, представницю «Європейської солідарності» підтримали кілька парламентаріїв, серед яких Святослав Вакарчук.

Відповідно до даних, Ірина Геращенко під час засідання Комітету звернулася до Богдана Яременка з метою його передачі повноважень головування першому заступнику.

Нардеп заявила, що у разі відмови вона не бачить можливості представникам політсили «Європейська солідарність» брати участь у Комітеті, а позиція партії у цьому питанні залишиться незмінною.

У відповідь на вимогу Ірини Геращенко Богдан Яременко заявив про відмову передавати головування, а також додав, що продовжить роботу.

Після цього представниця «Європейської солідарності» відзначила, що голова Комітету з питань зовнішніх відносин не може будь-яким чином бути причетним до того, що може трактуватися як торгівля людьми. У результаті парламентарій покинула засідання. До політичного діяча приєдналися кілька нардепів, а також лідер політсили «Голос» Святослав Вакарчук.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*