Хто допомагає українським олігархам грабувати населення

фото: i.ytimg.com

У американському виданні The Atlantic з’явилася стаття, в якій журналіст Франклін Фоєр пише про зв’язкок між американським істеблішментом і українськими олігархами. Спільним зусиллями вони пограбували Україну на 118 млрд доларів, при цьому американська еліта виступала як посібник, в той час як українські олігархи грабували населення.
Фоєр відзначив, що український олігархат підписав низку незаконних угод з американськими лобістами і представниками юридичних компаній, що забезпечило можливість безкарно грабувати населення України, при цьому відкриваючи банківські рахунки в Америці, де награбоване знаходилося в безпеці. Загальна сума збитків, які поніс український бюджет з 2004 по 2015 рік в результаті неправомірних дій олігархів, за підрахунком аналітичної компанії Kleptocracy Initiative склала 118 млрд доларів.
Демонстрацією того, що українські олігархи діють за підтримки американського істеблішменту, є справа Манафорта, про яку Фоєр окремо написав у своїй статті. Американський журналіст зазначив, що Манафорт спробував скористатися своєю посадою в штабі президента Дональда Трампа для особистого збагачення. Саме за такою схемою діють американські посібники: допомагають українським олігархам грабувати державу, при цьому самі на цьому наживаються.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*