Після результатів лінгвістичної експертизи Федина і Маруся Звіробій можуть бути покарані

M.gordonua.com

Якщо лінгвісти за підсумками їх експертизи підтвердять наявність загроз в скандальних висловлюваннях волонтерки Марусі Звіробій і депутатки Софії Федини, то обидві можуть відправитися до в’язниці через відповідний вирок.

Про це заявив керівник Служби безпеки України Іван Баканов у своєму інтерв’ю. Він пояснив, що Кримінальний кодекс України дає чітке визначення того, що сталося, і якщо лінгвісти підтвердять присутність реальної загрози в словах двох українок, то це буде питання тюремного ув’язнення для них.

Баканов додав, що в його відомстві є кримінальне провадження з висловлювань Звіробій і Федини, аналогічне кримінальному провадженню Держбюро розслідувань.

M.gordonua.com

Нагадаємо, що фігурантки розслідування після поїздки глави держави на лінію розмежування піддали його зустріч з добровольцями гострій критиці. Вони припустили, що в місці перебування президента може бути небезпечно через обстріли. На тональність і формулювання співрозмовниць відреагували у Верховній Раді, пресі та суспільстві, багато хто припустив загрозу на адресу Володимира Зеленського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*