Поведінка колишнього Генпрокурора України Луценка завдала багато шкоди, як Україні, так і США

Hromadske.ua

Колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко не повинен був плутати професійну діяльність з питаннями політики, і використовувати інформацію для збереження свого впливу. Про це заявив заступник голови чинного Генпрокурора Віктор Чумак, коментуючи відому справу компанії «Бурісма».

У своєму інтерв’ю Чумак заявив, що насправді окремої справи «Бурісми» не існує. Є тільки декілька справ, де ця компанія згадується в різному контексті, а єдине діловодство за нею існує в уяві тільки однієї людини, зазначив заступник голови ГПУ, очевидно маючи на увазі колишнього керівника відомства.

Головний військовий прокурор додав, що діяльність колишнього глави Генпрокуратури завдала шкоди, оскільки той використовував професійні знання по кримінальних справах своєї країни для діяльності у внутрішній політиці іншої.

Hromadske.ua

Нагадаємо, що зараз у Конгресі Сполучених Штатів проходять слухання, на яких розглядаються відносини президента Дональда Трампа з нашою країною. У доповідях часто згадується Юрій Луценко, в тому числі через справу «Бурісми». У раді директорів цієї компанії був син головного політичного опонента Трампа Джозефа Байдена, Хантер. Ймовірно Трамп вимагав у телефонній розмові від українського колеги почати слідство по цій справі. Коли в США дізналися про цю вимогу, виник скандал і почалася підготовка до процедури імпічменту. Білий дім заперечує всі звинувачення з цього кейсу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*