Депутат Верховної Ради від «Слуги народу» Анна Скороход звинуватила владу в репресіях на замовлення Росії

Informator.press

Нардеп від політичної сили Володимира Зеленського «Слуга народу» Анна Скороход виступила зі звинуваченням на адресу керівництва держави у застосуванні репресій.

Парламентарій заявила з трибуни Верховної Ради України, що її чоловік був затриманий на незаконній підставі за дорученням одного з заступників голови Офісу президента за те, що вона проголосувала не так, як того вимагала фракція. Таким чином, підставою для затримання стали голосування Анни Скороход, яка відстоювала державну власність на газотранспортну систему та виступила проти відкриття ринку землі.

Нардеп зазначила, що офіційною причиною затримання її чоловіка став запит Росії від 2017 року.

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прокоментував заяву Скороход, заявивши, що політпартія не має до даного інциденту жодного відношення.

Відповідно до його слів, пошукавши у мережі Інтернет цивільного чоловіка Анни Скороход, стане очевидною причина його затримання. А політсила ніяк не причетна до цього. Однак незмінним залишається той факт, що парламентарій кілька разів зверталася до інших народних депутатів та пропонувала гроші з метою розв’язання питання.

Відзначається, що у кулуарах Верховної Ради Скороход заявила представникам засобів масової інформації про те, що їй надходили дзвінки з Офісу президента, в ході яких настійно рекомендували не голосувати проти відкриття ринку землі. Разом з тим про це їй говорив Давид Арахамія.

Також Скороход повідомила, що не має наміру залишати фракцію «Слуга народу» та вступати в іншу.

Згідно з інформацією, цивільним чоловіком Скороход є Олексій Алякін, екс-власник російського банку «Пушкіно». Він знаходиться у розшуку Міністерства внутрішніх справ Росії за підозрою у справі про шахрайство в особливо великому розмірі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*