Україні важливо приймати фінансування від МВФ, а не Росії

Apostrophe.ua

Тимофій Милованов, який обіймає посаду голови Міністерства розвитку економіки, сільського господарства та торгівлі, заявив про те, що Україна не повинна приймати фінансування від РФ, навіть якщо будуть запропоновані більш вигідні умови, ніж у МВФ.

Міністр заявив про те, що він не згоден з ініціативою, яка передбачає необхідність приймати кредити від Росії, а не від Міжнародного валютного фонду.

Відповідно до слів голови відомства, саме фінансування йде у резерві Нацбанку. Але разом з тим про Україну у світі знають недостатньо. А програма МВФ надає можливість продемонструвати світу наявність у нашій державі збалансованого бюджету, відповідальної монетарної та фіскальної політики.

Згідно із заявою Тимофія Милованова, дані слова означають, що Україна витрачає зароблені кошти, а також відповідально ставиться до економіки, у результаті чого збільшується довіра до країни.

Apostrophe.ua

Міністр сподівається, що якщо у державі й далі буде розвиватися економічна сфера, тоді в Україні буде спостерігатися зростання інвестицій, зарплат та низька інфляція. У результаті державі більше не знадобляться програми МВФ.

Відзначається, що Милованов не зміг дати відповідь на питання, яке передбачало визначення термінів, коли Україна зможе повернути борги МВФ. Він послався на те, що дане питання знаходиться у компетенції Нацбанку та Мінфіну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*